Megyei bajnokság - 2008/2009


I.osztály
Hely
Csapat
Meccs
Nyert
Dön-
tetlen
Vesz- tett
Pont
Játékosok
Kapcsolat
Fénykép
1
Újkígyós
26
22
3
1
47

Kovács Ferenc
Szigeti Antal
Kelemen András
Selmeczi Teca
Sebestyén Iván
Kecskés Róbert
30/4528906

 
2
Nagyszalonta I INXIS
26
20
2
4
42
Tóth Imre
Horváth Tibor
Popuce Remus
Csepregi Sándor
cseping@gmail.com
3
Békés
26
17
6
3
40
Czebe Gyula
Péli László
Csepregi Sándor
Czuppon Tibor
Dr.Zsengellér Lajos
Czebe Gyula
30/9855826
czebegyula@t-online.hu
4
Nagyvárad II

Forrás : Bognár István / Tel:30-3392055
E-mail : bognar56@freemail.hu

26
16
5
5
37
Tic Joan
Gergely Anton
Tascianu Crstian
Crácium Cálin
 
5
Gyoma-Pack
26
14
4
6
32
Zsankó László
ifj Zsankó László
Sári Csaba
Fenyősi Rudolf
Zsankó László
20/9793487
6
Orosháza Eötvös

26

13
2
11
28
Farkas Rudolf
Nyári László
Gion Ákos
Darvasi Zsolt
Viski Ákos
Miskei Zoltán
Farkas Rudolf
30/294 1222
7
Végegyháza I
26
12
3
11
27
Bognár István
Molnár András
Martonosi Árpád
Szemendri Sándor
Nagy-György József
Kerekes Róbert
Balogh László
Fésüs András
Bognár István
30/6239590
bognar56@freemail.hu
8
Szarvas I
26
7
6
13
20
Szemenyei Árpád
Maginyecz György
Szalbóth Balázs
Szenes Iván
Szemenyei Árpád
30/4362315
szarvas-ase.lapunk.hu
9
Elek
26
7
6
13
20
Túróczy András
Dihel Mihály
Szkaliczki János
Verindán Károly
Ament Gábor

Túróczy András
turoczybandi@ciromail.hu 70/3828380

10
Nagyszalonta II TRIÁL
26
6
7
13
19

Galambos Antal
Körösi Csongor
Butás Szilárd
Szilágyi Zoltán

Dr. Galambos Antal
antal.galambos@gmail.com
Csepregi Sándor
cseping@gmail.com
11
Nagyvárad I
26
7
3
16
17
Kurpás János
Iacob Claudiu
Borodan Cristian
Rusu Stefan
Iusan Vasile
 
12
Sarkad I
26
5
4
16
14
Dr.Sipos Lajos
Keresztes Sándor
Fodor Attila
Brád Mihály
Dr.Sipos Lajos
30/9855673
jegyzo@sarkad.hu
13
Gyula I
26
3
3
20
9

Czifrák János
Sarkadi Árpád
Priskin István
Salánki Zoltán
Sztankovics László

Czifrák János
20/4374905
14
Csárdaszállás I
26
3
1
22
7
Szűcs Tibor
Jámbor Zoltlán
Bertalan Zoltán
Bere József
Galáth Ferenc
Bartha Károly
Csalah László
Békési Endre
30/4226697

 

ŐSZ
Gyula I
Békés
Nagyvárad II
Nagyszalonta II TRIÁL
Elek
Nagyvárad I
Nagyszalonta I INXIS
Újkígyós
Csárdaszállás I
Szarvas I
Gyoma-Pack
Orosháza
Eötvös
Végegyháza I
Sarkad I
Gyula I
2:6
2:6
5:5
6:3
4:6
3:6
3:6
6:3
6:3
4:6
1:6
4:6
5:5
Békés
6:2
6:4
5:5
6:4
6:3
2:6
1:6
6:3
6:3
5:5
6:4
5:5
6:2
Nagyvárad II
6:2
4:6
5:5
5:5
6:0
2:6
0:6
6:0
6:2
6:3
6:3
6:4
6:2
Nagyszalonta II TRIÁL
5:5
5:5
5:5
4:6
6:4
3:6
0:6
6:1
5:5
5:5
3:6
5:5
6:4
Elek
3:6
4:6
5:5
6:4
4:6
0:6
3:6
6:2
2:6
5:5
4:6
5:5
4:6
Nagyvárad I
6:4
3:6
0:6
4:6
6:4
4:6
5:5
6:1
6:3
2:6
5:5
2:6
4:6
Nagyszalonta I INXIS
6:3
6:2
6:2
6:3
6:0
6:4
2:6
6:2
6:0
6:0
6:2
6:0
6:3
Újkígyós
6:3
6:1
6:0
6:0
6:3
5:5
6:2
5:5
6:3
6:2
6:4
6:1
6:2
Csárdaszállás I
3:6
3:6
0:6
1:6
2:6
1:6
2:6
5:5
3:6
0:6
2:6
1:6
3:6
Szarvas I
3:6
3:6
2:6
5:5
6:2
3:6
0:6
3:6
6:3
2:6
2:6
4:6
5:5
Gyoma-Pack
6:4
5:5
3:6
5:5
5:5
6:2
0:6
2:6
6:0
6:2
2:6
6:2
6:2
Orosháza Eötvös
6:1
4:6
3:6
6:3
6:4
5:5
2:6
4:6
6:2
6:2
6:2
6:4
?:6
Végegyháza I
6:4
5:5
4:6
5:5
5:5
6:2
0:6
1:6
6:1
6:4
2:6
4:6
6:4
Sarkad I
5:5
2:6
2:6
4:6
6:4
6:4
3:6
2:6
6:3
5:5
2:6
6:?
4:6

TAVASZ
Gyula I
Békés
Nagyvárad II
Nagyszalonta II TRIÁL
Elek
Nagyvárad I
Nagyszalonta I INXIS
Újkígyós
Csárdaszállás I
Szarvas I
Gyoma-Pack
Orosháza
Eötvös
Végegyháza I
Sarkad I
Gyula I  
0:6 jn
0:6 jn
0:6 jn
0:6 jn
0:6 jn
0:6 jn
0:6 jn
1:6
0:6
0:6
4:6
1:6
5:5
Békés
6:0 jn
 
4:6
6:4
6:3
6:4
5:5
5:5
6:3
5:5
6:4
6:3
6:3
6:0
Nagyvárad II
6:0 jn
6:4
 
6:4
5:5
6:0 jn
3:6
0:6
6:0
6:1
5:5
5:5
6:1
6:3
Nagyszalonta II TRIÁL
6:0 jn
4:6
4:6
 
4:6
5:5
0:6
0:6
2:6
5:5
6:1
2:6
2:6
6:4
Elek
6:0 jn
3:6
5:5
6:4
 
6:1
0:6
4:6
4:6
5:5
4:6
6:0 jn
6:3
5:5
Nagyvárad I
6:0 jn
4:6
0:6 jn
5:5
1:6
 
0:6 jn
2:6
6:2
1:6
0:6 jn
2:6
0:6 jn
1:6
Nagyszalonta I INXIS
6:0 jn
5:5
6:3
6:0
6:0
6:0 jn
 
2:6
0:0 jn
5:5
0:6 jn
6:0 jn
6:4
6:0
Újkígyós
6:0 jn
5:5
6:0
6:0
6:4
6:2
6:2
 
6:1
6:3
2:6
6:4
6:4
6:0
Csárdaszállás I
6:1
3:6
0:6
6:2
6:4
2:6
1:6
1:6
 
3:6
0:6 jn
4:6
2:6
0:6 jn
Szarvas I
6:0
5:5
1:6
5:5
5:5
6:1
5:5
3:6
6:3
 
0:6
6:2
6:0
6:2
Gyoma-Pack
6:0
4:6
5:5
1:6
6:4
6:0 jn
6:0 jn
6:2
6:0 jn
6:0
 
4:6
4:6
6:3
Orosháza Eötvös
6:4
3:6
5:5
6:2
0:6 jn
6:2
0:6 jn
4:6
6:4
2:6
6:4
 
1:6
6:2
Végegyháza I
6:1
3:6
1:6
6:2
3:6
6:0 jn
4:6
4:6
6:2
0:6
6:4
6:1
 
6:0
Sarkad I
5:5
0:6
3:6
4:6
5:5
6:1
0:6
0:6
6:0 jn
2:6
3:6
2:6
0:6
 

Mérkőzések beosztása

2009.01.17. szombat
Megyei bajnokság I.osztály - 6.játéknap

Gyula I - Sarkad I
5 : 5
Békés - Végegyháza I
6 : 3
Nagyvárad II - Orosháza Eötvös
5 : 5
Nagyszalonta II TRIÁL - Gyoma-Pack
1 : 6
Elek - Szarvas I
5 : 5
Nagyvárad I - Csárdaszállás I
6 : 2
Nagyszalonta I INXIS - Újkígyós
Pihen

Nagyszalonta I INXIS- Újkígyós
2 : 6
Elek - Csárdaszállás I
4 : 6
Nagyszalonta II TRIÁL - Szarvas I
5 : 5
Nagyvárad II - Gyoma-Pack
5 : 5
Békés - Orosháza Eötvös
6 : 3
Gyula I - Végegyháza I
1 : 6
Nagyvárad I - Sarkad I
Pihen

Nagyszalonta I INXIS - Sarkad I
6 : 0
Nagyvárad I - Újkígyós
2 : 6
Gyula I - Orosháza Eötvös
4 : 6
Békés - Gyoma-Pack
6 : 4
Nagyvárad II - Szarvas I
6 : 1
Nagyszalonta II TRIÁL - Csárdaszállás I
2 : 6
Elek - Végegyháza I
Pihen

2009.02.15. vasárnap
Megyei bajnokság I.osztály - 7.játéknap

Nagyvárad I - Sarkad
1 : 6
Nagyszalonta I INXIS - Elek
6 : 0
Újkígyós - Nagyszalonta II TRIÁL
6 : 0
Szarvas I - Békés
5 : 5
Gyoma-Pack - Gyula I
6 : 0
Orosháza Eötvös - Végegyháza I
1 : 6
Csárdaszállás I - Nagyvárad II
Pihen

Békés - Csárdaszállás I
6 : 3
Gyula I - Szarvas I
0 : 6
Nagyvárad II - Újkígyós
0 : 6
Nagyszalonta II TRIÁL - Nagyszalonta I INXIS
0 : 6
Elek - Nagyvárad I
6 : 1
Végegyháza I - Gyoma-Pack
6 : 4
Sarkad I - Orosháza Eötvös
Pihen

Csárdaszállás I - Gyula I
6 : 1
Elek - Sarkad I
5 : 5
Nagyvárad I - Nagyszalonta II TRIÁL
5 : 5
Nagyszalonta I INXIS - Nagyvárad II
6 : 3
Újkígyós - Békés
5 : 5
Gyoma-Pack - Orosháza Eötvös
4 : 6
Szarvas I - Végegyháza I
Pihen

Gyoma-Pack - Szarvas I
6 : 0

2009.03.07. szombat
Megyei bajnokság I.osztály - 8.játéknap

Békés - Nagyszalonta I INXIS
5 : 5
Nagyvárad II - Nagyvárad I
6 : 0 jn
Nagyszalonta II TRIÁL - Elek
4 : 6
Gyula I - Újkígyós
0 : 6 jn
Végegyháza I - Csárdaszállás I
6 : 2
Sarkad I - Gyoma-Pack
3 : 6
Orosháza - Szarvas I
Pihen

Nagyvárad II - Sarkad I
6 : 3
Elek - Gyula I
6 : 0 jn
Nagyvárad I - Végegyháza I
0 : 6 jn
Nagyszalonta I INXIS - Orosháza Eötvös
6 : 0 jn
Újkígyós - Gyoma-Pack
2 : 6
Csárdaszállás I - Szarvas I
3 : 6
Nagyszalonta II - Békés
Pihen

Békés - Sarkad I
6 : 0
Nagyvárad II - Gyula I
6 : 0 jn
Nagyszalonta II TRIÁL - Végegyháza I
2 : 6
Elek - Orosháza Eötvös
6 : 0 jn
Nagyszalonta I INXIS - Szarvas I
5 : 5
Újkígyós - Csárdaszállás I
6 : 1
Nagyvárad I - Gyoma-Pack
Pihen

Nagyvárad I - Gyoma-Pack
0 : 6 jn


2009.04.05. vasárnap
Megyei bajnokság I.osztály - 9.játéknap

Sarkad I - Nagyszalonta II TRIÁL
4 : 6
Elek - Nagyvárad II
5 : 5
Nagyvárad I - Békés
4 : 6
Csárdaszállás I - Orosháza Eötvös
4 : 6
Nagyszalonta I INXIS - Gyula I
6 : 0 jn
Végegyháza I - Újkígyós
4 : 6
Gyoma-Pack - Szarvas I
Pihen

Gyula I - Nagyvárad I
0 : 6 jn
Békés - Elek
6 : 3
Nagyvárad II - Nagyszalonta II TRIÁL
6 : 4
Orosháza Eötvös - Újkígyós
4 : 6
Végegyháza I - Nagyszalonta I INXIS
4 : 6
Sarkad I - Szarvas I
2 : 6
Gyoma-Pack - Csárdaszállás I
Pihen

Nagyszalonta I INXIS - Nagyvárad I
6 : 0 jn
Csárdaszállás I - Nagyvárad II
0 : 6
Elek - Újkígyós
4 : 6
Sarkad I - Végegyháza I
0 : 6
Nagyszalonta II TRIÁL - Békés
4 : 6
Orosháza Eötvös - Szarvas I
6 : 2
Gyoma-Pack - Gyula I
Pihen

2009.04.25. szombat
Megyei bajnokság I.osztály - 10.játéknap

Gyula I - Nagyszalonta II TRIÁL
0 : 6 jn
Szarvas I - Újkígyós
3 : 6
Gyoma-Pack - Nagyszalonta I INXIS
6 : 0 jn
Orosháza Eötvös - Nagyvárad I
6 : 2
Végegyháza I - Elek
3 : 6
Sarkad I - Csárdaszállás I
6 : 0 jn
Békés - Nagyvárad II
Pihen

Gyula I - Békés
0 : 6 jn
Csárdaszállás I - Nagyszalonta I INXIS
0 : 0 jn
Szarvas I - Nagyvárad I
6 : 1
Gyoma-Pack - Elek
6 : 4
Végegyháza I - Nagyvárad II
1 : 6
Sarkad I - Újkígyós
0 : 6
Orosháza Eötvös - Nagyszalonta II TRIÁL
Pihen

Békés - Nagyvárad II
4 : 6
Nagyszalonta II TRIÁL - Orosháza Eötvös
2 : 6
Gyoma-Pack - Csárdaszállás I
6 : 0 jn
Sarkad I - Orosháza Eötvös
2 : 6
Szarvas I - Végegyháza I
6 : 0

 


2009.05.26.

Megyei osztályozó eredmények - 1.csoport
Nagyszalonta II TRIÁL - Pázsit - 6:4
Nagyvárad I - Pázsit - 6:1
Nagyvárad I - Nagyszalonta II TRIÁL - 6:3
Megyei I osztályban marad - Nagyvárad I.

2009.05.23.

Megyei osztályozó eredmények - 2.csoport
Sarkad - Nagyszalonta III ROMTAP- 5:5
Sarkad - Elek -2:6
Nagyszalonta III ROMTAP - Elek - 2:6
Megyei I osztályban marad - Elek