Forrás : Bognár István / Tel:30-3392055
E-mail : bognar56@freemail.hu)

Megyei bajnokság - 2007/2008


I. osztály (II. osztály)

2007. ősz
Gyoma-
Pack
Gyula
Nagy-
szalonta ATS I.
Békés
Csárda-
szállás I.
Sarkad I.
Elek
Tót-
komlós
Újkígyós
Pázsit
Végegy-
háza I.
Nagy-
szalonta ATS II.
Gyoma-Pack
4:6
3:6
3:6
6:2
6:1
6:2
6:2
1:6
7:0
4:6
6:2
Gyula
6:4
0:7
6:4
5:5
5:5
6:4
4:6
0:7
3:6
2:6
6:4
Nagyszalonta ATS I.
6:3
7:0
6:3
7:0
6:2
6:4
6:1
2:6
6:1
5:5
6:1
Békés
6:3
4:6
3:6
6:1
6:3
7:0
3:6
2:6
7:0
5:5
5:5
Csárdaszállás I.
2:6
5:5
0:7
1:6
2:6
4:6
1:6
0:7
6:3
2:6
1:6
Sarkad I.
1:6
5:5
2:6
3:6
6:2
3:6
1:6
3:6
6:2
2:6
3:6
Elek
2:6
4:6
4:6
0:7
6:4
6:3
2:6
0:7
6:4
1:6
2:6
Tótkomlós
2:6
6:4
1:6
6:3
6:1
6:1
6:2
3:6
6:4
5:5
6:1
Újkígyós
6:1
7:0
6:2
6:2
7:0
6:3
6:1
6:3
6:1
7:0
4:6
Pázsit
0:7
6:3
1:6
0:7
3:6
2:6
4:6
4:6
1:6
1:6
4:6
Végegyháza I.
6:4
6:2
5:5
5:5
6:2
6:2
6:1
5:5
0:7
6:1
4:6
Nagyszalonta ATS II.
2:6
4:6
1:6
5:5
6:1
6:3
6:2
1:6
6:4
6:4
6:4

2008. tavasz
Gyoma-
Pack
Gyula
Nagy-
szalonta ATS I.
Békés
Csárda-
szállás I.
Sarkad I.
Elek
Tót-
komlós
Újkígyós
Pázsit
Végegy-
háza I.
Nagy-
szalonta ATS II.
Gyoma-Pack
7:0
1:6
6:4
6:1
6:3
4:6
4:6
4:6
6:4
6:4
6:2
Gyula
0:7
0:7
4:6
6:4
6:1
6:3
1:6
1:6
6:4
6:3
4:6
Nagyszalonta ATS I.
6:1
7:0
5:5
7:0
6:2
7:0
6:3
4:6
7:0
6:4
6:1
Békés
4:6
6:4
5:5
6:4
6:1
6:1
5:5
0:7
6:1
3:6
6:1
Csárdaszállás I.
1:6
4:6
0:7
4:6
6:2
1:6
3:6
2:6
6:2
2:6
5:5
Sarkad I.
3:6
1:6
2:6
1:6
2:6
4:6
4:6
2:6
4:6
2:6
4:6
Elek
6:4
3:6
0:7
1:6
6:1
6:4
1:6
2:6
6:4
2:6
2:6
Tótkomlós
6:4
6:1
3:6
5:5
6:3
6:4
6:1
0:7
6:2
6:4
3:6
Újkígyós
6:4
6:1
6:4
7:0
6:2
6:2
6:2
7:0
7:0
6:1
6:2
Pázsit
4:6
4:6
0:7
1:6
2:6
6:4
4:6
2:6
0:7
1:6
5:5
Végegyháza I.
4:6
3:6
4:6
6:3
6:2
6:2
6:2
4:6
1:6
6:1
5:5
Nagyszalonta ATS II.
2:6
6:4
1:6
1:6
5:5
6:4
6:2
6:3
2:6
5:5
5:5

Végeredmény

Hely
Csapat
Meccs
Nyert
Dön-
tetlen
Vesz- tett
Pont
Játékosok
csapatfőnök felül
Kapcsolat
Fénykép
(főleg előző szezonból)
1
Újkígyós
22
21
0
1
42
Szigeti Antal
Kovács Ferenc
Kelemen András
Kecskés Róbert
 
2
Nagyszalonta ATS I.
22
18
2
2
38
Tóth Imre
Horváth Tibor
Popuce Rémusz
 
3
Tótkomlós
22
14
2
6
30

Litauszki András
Bohács Béla
Miskei Zoltán
Péli László
Klement Mátyás
Duszka Dávid
Karasz Mihály
Vass Mihály
Sovány Gábor
Krajcsik András

Litauszki András
iskola@jankojanos.sulinet.hu
www.tkpingpongistak.uw.hu
4
Végegyháza I.
22
11
4
7
26
Bognár István
Kerekes Róbert
Molnár András
Nagy György József
Bognár István
bognar56@freemail.hu
30-3392055
5
Gyoma-Pack
22
13
0
9
26

Zsankó László
Keresztes Sándor
ifj.Zsankó László
Fenyősy Rudolf
Sári Csaba

 
6
Békés
22
11
4
7
26
Jámbor Zoltán
Csepregi Sándor
Czebe Gyula
Czuppon Tibor
Somogyi Attila
Dr.Zsengellér Lajos
Czebe Gyula
czebegyula@t-online.hu
7
Nagyszalonta ATS II.
22
10
4
8
24

Dr.Galambos Antal
Bereczki Imre
Kőrösi Csongor
Butás Szilárd

 
8
Gyula
22
9
2
11
20
Vajda Attila
SZTANKOVICS LÁSZLÓ
Czifrák János
Sarkadi Árpád
Priskin István
Salánki Zoltán
Béres Sándor
 
9
Elek
22
7
0
15
14

Túróczy András
Áment Gábor
Diher Mihály
Szkaliczki János
Verindán Károly

Túróczy András
turoczy@elekctv.hu
70-3828380
10
Csárdaszállás I.
22
3
2
17
8
Szűcs Tibor
Bere József
Fülöp Mihály
Bartha Károly
Békési Endre
30-4226697
11
Sarkad I.
22
2
1
19
5
Fodor Attila
Sipos Lajos
Orosz Zsolt
Varga József
Sipos Lajos
jegyzo@sarkad.hu
12
Pázsit
22
2
1
19
5

Szabó István
Arató Tamás
Erdélyi György
Narozsnik Ferenc
Szemendri Sándor

Szabó István
istvan.szabo@chromasoft.hu


Az utolsó két csapat lekerül a II. osztályba.
(A kiesők darabszáma az 2008/2009-es bajnokságba nevezett csapatok mennyiségének a függvénye lehet. )

Az 1. helyezett továbbra is ebben a bajnokságban szeretne játszani.
Akiket esetleg érdekel a felsőbb osztályban való versenyzési lehetőség, informálódjanak Jámbor Zolinál.


II. osztály (I. osztály)

2007. ősz
Sarkad II.
Sarkad III.
Oradea II.
Orosháza
Eötvös
Békés-
csaba
Szarvas
II.
Csárda-
szállás II.
Végegy-
háza II.
Nagy-
szalonta ATS III.
Nagy-
szalonta ATS IV.
Szarvas I.
Gyula II.
TT Oradea I.
Sarkad II.
6:4
1:6
3:6
6:2
7:0
6:1
6:2
3:6
7:0
1:6
6:3
1:6
Sarkad III.
4:6
1:6
2:6
6:1
6:1
6:1
4:6
6:1
6:3
0:7
7:0
1:6
Oradea II.
6:1
6:1
5:5
6:1
7:0
6:2
6:3
6:1
7:0
3:6
6:1
5:5
Orosháza Eötvös
6:3
6:2
5:5
6:2
7:0
6:2
6:3
4:6
6:1
2:6
7:0 jn:
5:5
Békéscsaba
2:6
1:6
1:6
2:6
6:1
6:3
1:6
1:6
6:2
1:6
7:0 jn
1:6
Szarvas II.
0:7
1:6
0:7
0:7
1:6
4:6
1:6
0:7
3:6
1:6
7:0 jn
0:7
Csárdaszállás II.
1:6
1:6
2:6
2:6
3:6
6:4
3:6
1:6
3:6
0:7
7:0 jn
0:7
Végegyháza II.
2:6
6:4
3:6
3:6
6:1
6:1
6:3
0:7
6:1
1:6
7:0
2:6
Nagyszalonta ATS III.
6:3
1:6
1:6
6:4
6:1
7:0
6:1
7:0
7:0
1:6
7:0
3:6
Nagyszalonta ATS IV.
0:7
3:6
0:7
1:6
2:6
6:3
6:3
1:6
0:7
1:6
7:0
0:7
Szarvas I.
6:1
7:0
6:3
6:2
6:1
6:1
7:0
6:1
6:1
6:1
7:0
6:1
Gyula II.
3:6
0:7
1:6
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7
0:7
0:7
0:7
1:6
TT Oradea I.
6:1
6:1
5:5
5:5
6:1
7:0
7:0
6:2
6:3
7:0
1:6
6:1

2007. ősz
Sarkad II.
Sarkad III.
Oradea II.
Orosháza
Eötvös
Békés-
csaba
Szarvas
II.
Csárda-
szállás II.
Végegy-
háza II.
Nagy-
szalonta ATS III.
Nagy-
szalonta ATS IV.
Szarvas I.
Gyula II.
TT Oradea I.
Sarkad II.
6:1
6:2
6:4
7:0 jn
5:5
7:0
2:6
1:6
6:4
0:7
7:0 jn
0:7
Sarkad III.
1:6
2:6
1:6
6:1
6:3
6:2
6:2
3:6
7:0
0:7
7:0 jn
1:6
Oradea II.
2:6
6:2
6:4
7:0
7:0
7:0
7:0
6:2
7:0
6:3
7:0 jn
3:6
Orosháza Eötvös
4:6
6:1
4:6
6:1
6:1
6:1
6:2
6:2
6:1
3:6
7:0 jn
1:6
Békéscsaba
0:7 jn
1:6
0:7
1:6
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:0 jn
0:7 jn
Szarvas II.
5:5
3:6
0:7
1:6
7:0 jn
7:0
3:6
1:6
4:6
0:7
7:0 jn
0:7
Csárdaszállás II.
0:7
2:6
0:7
1:6
7:0 jn
0:7
5:5
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:0 jn
0:7
Végegyháza II.
6:2
2:6
0:7
2:6
7:0 jn
6:3
5:5
1:6
6:1
0:7
7:0 jn
4:6
Nagyszalonta ATS III.
6:1
6:3
2:6
2:6
7:0 jn
6:1
7:0 jn
6:1
6:1
2:6
7:0 jn
2:6
Nagyszalonta ATS IV.
4:6
0:7
0:7
1:6
7:0 jn
6:4
7:0 jn
1:6
1:6
0:7
7:0 jn
0:7
Szarvas I.
7:0
7:0
3:6
6:3
7:0 jn
7:0
7:0 jn
7:0
6:2
7:0
7:0 jn
6:2
Gyula II.
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:0 jn
0:7 jn
0:0 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
0:7 jn
TT Oradea I.
7:0
6:1
6:3
6:1
7:0 jn
7:0
7:0
6:4
6:2
7:0
2:6
7:0 jn

Hely
Csapat
Meccs
Nyert
Dön-
tetlen
Vesz-
tett
Pont
Játékosok
csapatfőnök felül
Kapcsolat
Fénykép
(főleg előző szezonból)
1
Szarvas I.
24
23
0
1
46

Szemenyei Árpád
Szenes Iván
Maginyezc György
Szalbot Balázs

Szemenyei Árpád
06-30-436-2315

2
TT Oradea I.
24
20
2
2
42

Curpas János
Borodan Cristian
Iacob Claudiu

3
Oradea II.
24
19
2
3
40

Tzik János
Sorohan Anca
Tasceanu Cristian

4
Orosháza Eötvös
24
16
2
6
34

Farkas Rudolf
Nyári László
Vörös János
Kovács Béla
Darvasi Zsolt
Gijon Ákos
Nagy Máté

Nyári László
30-2941222

Farkas Rudolf
630-924

5
Nagyszalonta ATS III.
24
16
0
8
32

Rajos Róbert
Balogh László
Bencik Elemér

6
Sarkad II.
24
14
1
9
29

Brád Mihály
Viktor Gyula
Kölüs Albertné
Juhász Imre
Tóth Sándor

Brád Mihály
06-30-686-8808
7
Sarkad III.
24
12
0
12
24

Müllek Zoltán
Bihari Mihály
Gyulavári Imre
Görgényi Ernő

Müllek Zoltán
20-9226-140
8
Végegyháza II.
24
11
1
12
23

Ribovics János
Barecz Mihály
Szabóné Kiss Szilvia
Dobos András
Hegyi Tibor

Bognár István
bognar56@freemail.hu
30-3392055
9
Nagyszalonta ATS IV.
24
7
0
17
14

Domján Zoltán
Bartók Miklós
Szabó Roland
Szatmári Zoltán

10
Szarvas II.
24
4
1
19
9

Juhász Balász
Ipsits Bence
Bencsik Dávid
Körmendi János

11
Csárdaszállás II.
24
4
1
19
9

Fülöp Mihály
Bányik Zoltán
Márton Anita
Márton Mária

Békési Endre
30-4226697
12
Békéscsaba
24
4
1
19
9

Botyánszki András
Bogdány Tamás
Bereczki Bod
Tóth Márton
Csabai Dániel
Máté Gergely

Botyánszki András
30/681-3719
13
Gyula II.
24
0
0
24
0
Galbást Borisz
Hermanovszki Kristóf
Szák Áron
Ollér Gergely

 


Forrás : Bognár István / Tel:30-3392055 / E-mail : bognar56@freemail.hu