Forrás:Bognár István (Tel:30-3392055)
Észrevétel: xmegy@freemail.hu

Megyei bajnokság - 2006/2007


"A" csoport végeredményei ("B" csoport végeredményeire ugrás)

2006/2007 ősz

Pázsit

Nagyszalonta I.
Végegyháza I.
Sarkad I.
Gyula
Tótkomlós
Békés
Újkígyós
Gyoma-Pack
Nagyszalonta II.
Pázsit
0:7
2:6
1:6
2:6
1:6
1:6
2:6
0:7
1:6
Nagyszalonta I.
7:0
6:2
7:0
6:4
6:2
6:1
5:5
6:1
6:2
Végegyháza I.
6:2
2:6
6:2
5:5
3:6
6:3
5:5
4:6
6:1
Sarkad I.
6:1
0:7
2:6
6:4
0:7
2:6
2:6
2:6
4:6
Gyula
6:2
4:6
5:5
4:6
5:5
5:5
2:6
0:7
5:5
Tótkomlós
6:1
2:6
6:3
7:0
5:5
4:6
2:6
3:6
6:4
Békés
6:1
1:6
3:6
6:2
5:5
6:4
3:6
6:1
6:2
Újkígyós
6:2
5:5
5:5
6:2
6:2
6:2
6:3
6:2
6:1
Gyoma-Pack
7:0
1:6
6:4
6:2
7:0
6:3
1:6
2:6
6:2
Nagyszalonta II.
6:1
2:6
1:6
6:4
5:5
4:6
2.6
1:6
2:6

2006/2007 tavasz

Pázsit

Nagyszalonta I.
Végegyháza I.
Sarkad I.
Gyula
Tótkomlós
Békés
Újkígyós
Gyoma-Pack
Nagyszalonta II.
Pázsit
0:7
2:6
5:5
1:6
7:0 jn
3:6
1:6
4:6
5:5
Nagyszalonta I.
7:0
6:4
6:1
6:3
7:0 jn
6:3
3:6
6:1
6:2
Végegyháza I.
6:2
4:6
6:3
6:3
1:6
6:4
2:6
6:3
6:2
Sarkad I.
5:5
1:6
3:6
6:4
2:6
2:6
3:6
3:6
6:1
Gyula
6:1
3:6
3:6
4:6
1:6
4:6
2:6
1:6
6:4
Tótkomlós
0:7 jn
0:7 jn
6:1
6:2
6:1
7:0
2:6
0:7 jn
6:1
Békés
6:3
3:6
4:6
6:2
6:4
0:7
2:6
5:5
6:2
Újkígyós
6:1
6:3
6:2
6:3
6:2
6:2
6:2
6:3
6:4
Gyoma-Pack
6:4
1:6
3:6
6:3
6:1
7:0 jn
5:5
3:6
6:1
Nagyszalonta II.
5:5
2:6
2:6
1:6
4:6
1:6
2:6
4:6
1:6

jn: játék nélkül

Hely
Csapat
Meccs
Nyert
Döntetlen
Vesztett
Pont
Fénykép
1.
Újkígyós
18
16
2
0
34
2.
Nagyszalonta I.
18
16
1
1
33
3.
Gyoma-Pack
18
11
1
6
23
4.
Végegyháza I.
18
10
2
6
22
5.
Békés
18
9
2
7
20
6.
Tótkomlós
18
9
1
8
19
7.
Gyula
18
3
4
11
10
8.
Sarkad I.
18
4
1
13
9
9.
Nagyszalonta II.
18
2
2
14
6
10.
Pázsit
18
1
2
15
4

Az utolsó két csapat lekerül a "B" csoportba.
Az 1. helyezett továbbra is ebben a bajnokságban szeretne játszani.
Akiket esetleg érdekel a felsőbb osztályban való versenyzési lehetőség, informálódjanak Jámbor Zolinál.

Kérésre a tartalmilag vagy formailag hibás képeket kicserélem! Pl: nincs rajta mindenki vagy elmosódott stb... xmegy@freemail.hu


"B" csoport végeredményei ("A" csoport végeredményeire ugrás)

2006/2007 ősz
Csárdaszállás II.
Elek
Szarvas
Sarkad II.
Sarkad III.
Békéscsaba
Nagyszalonta III.
Csárdaszállás I.
Végegyháza II.
Orosháza Eötvös
Csárdaszállás II.
5:5
6:1
6:4
7:0
6:4
1:6
4:6
1:6
0:7
Elek
5:5
6:1
7:0
7:0
7:0
6:2
6:3
6:4
6:2
Szarvas
1:6
1:6
6:1
7:0
7:0
6:3
1:6
6:2
6:3
Sarkad II.
4:6
0:7
1:6
4:6
7:0
3:6
2:6
4:6
2:6
Sarkad III.
0:7
0:7
0:7
6:4
7:0
5:5
2:6
5:5
2:6
Békéscsaba
4:6
0:7
0:7
0:7
0:7
0:7
0:7
0:7
0:7
Nagyszalonta III.
6:1
2:6
3:6
6:3
5:5
7:0
1:6
6:2
4:6
Csárdaszállás I.
6:4
3:6
6:1
6:2
6:2
7:0
6:1
6:2
6:1
Végegyháza II.
6:1
4:6
2:6
6:4
5:5
7:0
2:6
2:6
5:5
Orosháza Eötvös
7:0
2:6
3:6
6:2
6:2
7:0
6:4
1:6
5:5

2006/2007 tavasz
Csárdaszállás II.
Elek
Szarvas
Sarkad II.
Sarkad III.
Békéscsaba
Nagyszalonta III.
Csárdaszállás I.
Végegyháza II.
Orosháza Eötvös
Csárdaszállás II.
4:6
1:6
3:6
6:4
7:0 jn
5:5
0:7
0:7
5:5
Elek
6:4
6:4
6:2
6:2
7:0 jn
5:5
6:3
6:2
6:4
Szarvas
6:1
4:6
6:1
6:2
7:0
6:2
6:3
6:2
4:6
Sarkad II.
6:3
2:6
1:6
4:6
6:2
1:6
0:7
4:6
2:6
Sarkad III.
4:6
2:6
2:6
6:4
7:0
2:6
1:6
4:6
1:6
Békéscsaba
0:7 jn
0:7 jn
0:7
2:6
0:7
7:0 jn
7:0 jn
0:7 jn
7:0 jn
Nagyszalonta III.
5:5
5:5
2:6
6:1
6:2
7:0 jn
3:6
5:5
3:6
Csárdaszállás I.
7:0
3:6
3:6
7:0
6:1
7:0 jn
6:3
5:5
6:3
Végegyháza II.
7:0
2:6
2:6
6:4
6:4
7:0 jn
5:5
5:5
5:5
Orosháza Eötvös
5:5
4:6
6:4
6:2
6:1
7:0 jn
6:3
3:6
5:5

jn: játék nélkül

Hely
Csapat
Meccs
Nyert
Döntetlen
Vesztett
Pont
Fénykép
1.
Elek
18
16
2
0
34
2.
Csárdaszállás I.
18
14
1
3
29
3.
Szarvas
18
13
0
5
26
4.
Orosháza Eötvös
18
10
3
5
23
5.
Végegyháza II.
18
7
5
6
19
6.
Nagyszalonta III.
18
7
4
7
16
7.
Csárdaszállás II.
18
6
3
9
15
8.
Sarkad III.
18
4
2
12
10
9.
Sarkad II.
18
3
0
15
6
10.
Békéscsaba
18
0
0
18
0

Az első két csapat feljut az "A " csoportba.

Kérésre a tartalmilag vagy formailag hibás képeket kicserélem! Pl: nincs rajta mindenki vagy elmosódott stb... xmegy@freemail.hu


Korábbi megyei bajnokságok eredményei (Ezt többen kérték, de csak emlékezetből tudom leírni. Elnézést, ha pontatlan...)

"A" csoport

Év
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett
2006
Nagyszalonta I. Békés Rendőrség (Gyoma-Pack)
2005
Békés Nagyszalonta I. Rendőrség (Gyoma-Pack)
2004
Újkígyós Nagyszalonta I. Békés
2003
Újkígyós Békés ?
2002
Újkígyós Békés ?
2001
Békés Újkígyós ?
2000
Orosháza Újkígyós Békés
1999
Békés ? ?
1998
Békés ? ?

"B" csoport

Év
1. helyezett 2. helyezett 3. helyezett
2006
Végegyháza I. Pázsit Csárdaszállás I.

Forrás:Bognár István (Tel:30-3392055)
Észrevétel: xmegy@freemail.hu